Belvedere Unfiltered

Belvedere Vodka przedstawia nowe wcielenie tego ekskluzywnego trunku. Belvedere Unfiltered to pierwsza niefiltrowana wódka, o wyjątkowo gładkim i bogatym smaku. Jest wyjątkowa, ponieważ podczas jej tworzenia ominięto proces filtracji, dzięki czemu można odkryć w niej głębie smaku i aromatu, co wyróżnia ją  spośród alkoholi w tej kategorii. Belvedere Unfiltered to trunek, którym można się delektować.

Belvedere Unfiltered jest wódką, w której nie trzeba doszukiwać się smaku, aby go poczuć. To propozycja dla prawdziwych koneserów, którzy potrafią docenić najwyższą jakość alkoholu, to nie trunek który się pije, nim się delektuje.
Aksamitna Unfiltered najlepiej smakuje w czystej formie lub podana na lodzie. Świetnie współgra także z nutami gruszkowymi i jabłkowymi, a w towarzystwie świeżo wyciśniętego soku owocowego uwypukla swój wielowymiarowy aromat. Doskonale nadaje się do przygotowania Dirty Martini jak i innych,  klasycznych koktajli na wódce, podkreślając ich charyzmę, bogactwo, oraz nostalgiczną nutkę starych, dobrych czasów.

Autorskie Cocktaile Belvedere Unfiltered
Mariusz A. Lambrecht - Manager Flaming & Co. Champagne Bar

Mariusz A. Lambrecht - Manager Flaming & Co. Champagne Bar:
Z gastronomią związany od 20 lat. Karierę barmańską rozpoczął w 1995 roku, a już od 1998 roku prowadzi profesjonalne szkolenia barmańskie w całej Polsce. Artysta w swoim zawodzie, dlatego na swoich kursach przedstawia i stara się propagować w Polsce zawód barmana jako sztukę tworzenia cocktaili. W 2011 roku rozpoczął pracę w We Flaming & Co, czego efektem było objęcie w 2012 roku stanowiska Menagera Flaming Champagne Bar, którego oficjalne otwarcie odbyło się
29 lutego.

Zaprezentowane autorskie Cocktaile na bazie Belvedere Unfiltered można spróbować we
Flaming & Co. Champagne Bar, przy ulicy Mokotowskiej 43 w Warszawie.


Cocktail nr 1:

Malinowy Jar/ Raspberry Ravine
4 cl. Belvedere Unfiltered
6 cl Sok Żurawinowy
7 malin
1 cz. limonki
1 gałązka rozmarynu
szkło: tumbler
dekoracja: 2 maliny, rozmaryn

Cocktail nr 2:

Truskawkowe Tarasy/ Terrazas de Fresa
4 cl. Belvedere Unfiltered
2 cl Licor 43
2 gałązki rozmarynu
3 truskawki
bitter lemon do uzupełnienia
szkło: tumbler
dekoracja: 1/2 truskawki, rozmaryn

***

Belvedere Vodka jest wyrazem prawdziwie luksusowej wódki i symbolem międzynarodowego sukcesu polskiej marki. Reprezentuje najwyższy poziom rodzimej tradycji wytwarzania wódki. Produkowana jest wyłącznie z najlepszego Żyta Dańkowskiego, które po czterokrotnym destylowaniu tworzy idealną równowagę charakteru i czystości.  Całkowicie wolna od dodatków, dopełniona wodą artezyjską, łączy ponad 600 lat tradycji w produkcji wódki z bezkompromisowym zobowiązaniem jakości i dziedzictwa. Belvedere Vodka to pierwszy i jedyny polski produkt w portfolio koncernu LVMH, do którego należą inne luksusowe marki m.in.: Louis Vuitton, Dior, Loewe, Céline, Kenzo, Givenchy, Marc Jacobs, Fendi czy Donna Karan.